Ръководството на Спартак (Варна) подаде жалба към Съдийската комисия на БФС за

...

Поредна жалба срещу съдийството, този път от Спартак Варна

Ръководството на Спартак (Варна) подаде тъжба към Съдийската комисия на БФС за съдийството в мача срещу Локомотив (Пловдив), оповестиха от варненския клуб.

В жалбата са разказани няколко обстановки, една от които е анулираният гол в 31-вата минута на Денис Баланюк. Срещата от 13-ия кръг на шампионата завърши 0:2.

Попадението на Баланюк, което не беше прието след обзор благодарение на системата за видеоповторение (ВАР), беше при резултат 0:0. Другата рекламация е за неотсъдена дузпа в интерес на домакините в началните минути на дуела.

" Очакваме реакция от страна на съдийската комисия към БФС и се надяваме сходни обстановки да бъдат разяснявани в бъдеще, с цел да не се ощетяват тимове от българското състезание в Първа лига! ", написа в известието на варненския клуб.
Източник: lupa.bg